• Slide item 2
  • Slide item 3
  • Slide item 4
  • Slide item 5
  • Slide item 6

    Image Caption Title.

    The text of your caption!

  • Slide item 7

    Image Caption Title.

    The text of your caption!

  • Slide item 8

    Image Caption Title.

    The text of your caption!

  • Slide item 9

    Image Caption Title.

    The text of your caption!

Sport

Piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, lekkoatletyka, pływanie, szachy

Pedagog

Pomoc psychologa i pedagoga. Porady i wsparcie

Biblioteka

Regulamin biblioteki, godziny otwarcia, księgozbiór

Samorząd

Plan pracy samorządu szkolnego i samorządów klasowych

 
              Strefa ucznia

Strefa ucznia

zajęcia pozalekcyjne, plan lekcji, Rzecznik Praw Ucznia, wywiadówki, konkursy Czytaj więcej
Strefa nauczyciela

Strefa nauczyciela

strefa obejmuje informacje dotyczące aktualnej działalności dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej, dobre praktyki Czytaj więcej
Strefa rodzica

Strefa rodzica

plan lekcji, zajęcia pozalekcyjne, wywiadówki, Rada Rodziców, placówki wspierające rodziców, logowanie do E-szkoły Czytaj więcej
  • 1

Stowarzyszenie PG1

Stowarzyszenie Przyjaciół Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana

Wyszyńskiego w Prudniku

"PRZYJAZNA JEDYNKA"

Nr KRS  0000252612

Bank Spółdzielczy w Prudniku

Nr konta:  59 8905 0000 2001 0021 7718 0001

Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia

Przyjaciół Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w

Prudniku "Przyjazna Jedynka" i tym samym wsparcie działalności statutowej

Stowarzyszenia.

To nic nie kosztuje, a może bardzo pomóc, dlatego wspierajmy tę ideę i zostawmy

jak najwięcej z naszych podatków w naszej szkole:)

zamówienie publiczne

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku prosi o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie kontroli okresowych w zakresie badania instalacji elektrycznej i odgromowej - kliknij ikonę poniżej

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na dostawę z montażem taboretu Gazowego Top Line 9 kW

- kliknij ikonę poniżej

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na usługi transportowe - kliknij ikonę poniżej

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Publiczne Gimnazjum nr 1  zaprasza do składania ofert na: „ Dostawę artykułów spożywczych, pieczywa, mięsa i wędlin, owoców i warzyw, nabiału,  mrożonek dla Publicznego Gimnazjum nr 1 w Prudniku  zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym zapytaniu ofertowym: kliknij w poniższą ikonę

 

                                                                                                                                        

                                                             Zapytanie ofertowe                                                   Dostawa artykułów żywnościowych

 

Informacja o wyborze oferty artykułów żywnościowych

Biblioteka

Witajcie na stronie biblioteki szkolnej Publicznego Gimnazjum nr 1

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Prudniku


„Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki”

Harry Potter i komnata Tajemnic, J.K. Rowling

Biblioteka oferuje różnorodne źródła wiedzy, bogaty wybór literatury oraz pomoc w wyszukiwaniu potrzebnych informacji. W bibliotece organizowane są konkursy czytelnicze, plastyczne, wystawy, ciekawe zajęcia, wycieczki. Biblioteka dysponuje jednym dużym pomieszczeniem podzielonym na wypożyczalnię  i czytelnię, w której znajdują się 4 stanowiska komputerowe telewizor plazmowy i DVD. Godziny otwarcia umożliwiają dostęp do zbiorów i informacji podczas zajęć lekcyjnych i po ich zakończeniu.

Zapraszają: Alicja Główka,  Aleksandra Zięba

Podstawę księgozbioru stanowi literatura dla młodzieży oraz lektury dla klas I-III. W bibliotece wyodrębniany jest księgozbiór podręczny zawierający encyklopedie, słowniki, leksykony, albumy, atlasy, przewodniki i inne, z którego można korzystać w czytelni. Dla nauczycieli i rodziców wyodrębniona jest literatura pedagogiczna i metodyczna. W bibliotece szkolnej można również skorzystać z czasopism. Biblioteka szkolna udostępnia także zbiory specjalne w postaci kaset AV, płyt CD i DVD oraz plansze dydaktyczne i  mapy.

GODZINY PRACY

PONIEDZIAŁEK         7.30-15.00

WTOREK                   7.30-15.00     

ŚRODA                       7.30-15.00     

CZWARTEK                 7.30-15.00

PIĄTEK                         7.30-15.00

CO W BIBLIOTECE?

Ø  INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ

- STOISKA KOMPUTEROWE Z DOSTĘPEM DO INTERNETU

- TELEWIZOR Z KINEM DOMOWYM

- KSIĘGOZBIÓR PODRĘCZNY (ENCYKLOPEDIE, LEKSYKONY, REPETYTORIA, VADEMECA, ATLASY)

Ø  POMOCE MULTIMEDIALNE, FILMY, EKRANIZACJE LEKTUR, AUDIOBOOKI

Ø  GRY PLANSZOWE/ KARCIANE/puzzle

Ø  Lektury/literatura młodzieżowa, popularnonaukowa, poradniki/ czasopisma

Ø  Konkursy biblioteczne i czytelnicze

Ø  Spotkania edukacyjnego klubu dyskusyjnego

KIEDY SZCZEGÓLNIE WARTO ZAJRZEĆ DO BIBLIOTEKI?

v  GDY CHCESZ W CISZY I SPOKOJU ODROBIĆ ZADANIE DOMOWE;

v  GDY POTRZEBUJESZ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SPRAWDZIANU, KARTKÓWKI, WYPRACOWANIA;

v  GDY POSZUKUJESZ MATERIAŁÓW, OPRACOWAŃ, FOTOGRAFII DO REFERATU LUB PREZENTACJI;

v  GDY POSZUKUJESZ JAKIEJŚ INFORMACJI LUB INTERESUJE CIĘ JAKAŚ TEMATYKA;

v  GDY MASZ OCHOTĘ POCZYTAĆ, ZOBACZYĆ DOBRY FILM, SKORZYSTAĆ Z INTERNETU;

v  GDY CHCESZ W MIŁEJ ATMOSFERZE SPĘDZIĆ CZAS;

v  GDY CHCESZ WYPOŻYCZYĆ KSIĄŻKĘ;

v  GDY POTRZEBUJESZ POMOCY W NAUCE.

BIBLIOTEKA CZEKA NA CIEBIE!

 

JUŻ WKÓTCE W BIBLIOTECE!

KONKURS LITERACKI OBYWATEL ŚWIATA

WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY

TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

 

Dokumenty do pobrania:

 

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN STANOWISKA KOMPUTEROWEGO W BIBLIOTECE

NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ!

Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W DRUGIM PÓŁROCZU

ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nauczyciel

Przedmiot

Godzina lekcyjna

Sala

Barbara Gerus

Język polski

kl. I e, II b

7

co drugi tydzień

31

Barbara Gerus

Język polski

kl. IId, II e, III f

8

co drugi tydzień

31

Barbara Półchłopek

Biologia, chemia

8

28

Bożena Dancewicz

Chemia, biologia

7

25

Jarosław Wołoszyn

Wiedza o społeczeństwie

7

1

Marzena Malinowska - Bąk

Język angielski

8

30

Anna Szczepańska

Historia

8

35

Beata Tomaszewska

Zajęcia z pedagogiem

12.40-13.40

3

Katarzyna Rudzka

Język polski

8

4

Katarzyna Wołoszyn

Język niemiecki

8

12

Anna Konior

Matematyka, fizyka

7

14

 

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa koła

Godzina lekcyjna

Sala

Barbara Gerus

Koło polonistyczne

kl. I e, II b

7

co drugi tydzień

31

Barbara Gerus

Koło polonistyczne

kl. II d, II e, III f

8

co drugi tydzień

31

Jolanta Krzyśko

Koło języka angielskiego

8

6

Bogumiła Wieczorek - Żurawska

Koło matematyczne – „Jak polubić matematykę?” – kl. III f

7

15

Iwona Rosińska - Ciesielska

Koło języka niemieckiego

8

12

Małgorzata Szczepańska

Koło matematyczno-fizyczne

7

18

Halina Garczyńska

Koło turystyczne – „Azymut”

7

34

Krystyna Bajor

Koło biologiczne

8

28

WTOREK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nauczyciel

Przedmiot

Godzina lekcyjna

Sala

Bogusława Aleszczyk

Historia – „Historyczne abc...”

8

37

Anna Grembowska

Matematyka

8

14

Joanna Budzyńska

Język angielski

8

4

Halina GArczyńska

Geografia

7

34

Dagmara Hakman

Język angielski – kl. III

7

27

Dagmara Hakman

Język angielski – kl. I

8

27

Lucyna Szafran - Dymnicka

Matematyka – kl. I i II

7

2

 

WTOREK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa koła

Godzina lekcyjna

Sala

Barbara Półchłopek

Koło biologiczno-chemiczne

8

28

Ewelina Langfort

Koło fizyczne

7

1

Bożena Dancewicz

Koło biologiczno-chemiczne

8

25

Sławomir Nowicz

Koło informatyczne

8

20

Izabela Szemberg-Rudzka

Koło polonistyczne – kl. III c

7

co drugi tydzień

15

Izabela Szemberg-Rudzka

Koło polonistyczne – kl. III a

8

co drugi tydzień

15

 

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nauczyciel

Przedmiot

Godzina lekcyjna

Sala

Jolanta Korczyńska

Język polski – „Powalczmy  z wiatrakami”

7

13

Waldemar Samitowski

Język angielski

7

30

Magdalena Jędrzej

Historia

15.05-16.05

37

Jolanta Krzyśko

Język angielski

8

6

Małgorzata Szczepańska

Matematyka

7

18

Anna Szczepańska

Historia

8

35

Barbara Srębacz

Język polski – kl. II a, II c

8

17

ŚRODA

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa koła

Godzina lekcyjna

Sala

Bogusława Aleszczyk

Koło historyczne

8

37

Aleksandra Zięba

Spotkania Samorządu Uczniowskiego

8

biblioteka

Alicja Główka

Zespół wokalny

8-9

8

Jolanta Korczyńska

Koło polonistyczne – „Myślę więc jestem” -kl. III e, III g

8

13

Bogumiła Wieczorek - Żurawska

Koło matematyczne – „Jak polubić matematykę?” – kl. III g

7

15

Sławomir Nowicz

Koło techniczne

8

20

Irena Luty-Cieśla

Koło religijne

8-9

9

CZWARTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nauczyciel

Przedmiot

Godzina lekcyjna

Sala

Ewelina Langfort

Fizyka

8

1

Bogumiła Wieczorek - Żurawska

Matematyka – kl. II i III

8

15

Lucyna Szafran - Dymnicka

Matematyka- kl. III

7

2

Joanna Szadkowska

Matematyka – kl. III c

8

18

 

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa koła

Godzina lekcyjna

Sala

Aleksandra Zięba

Spotkania Samorządu Uczniowskiego

8

biblioteka

Ewelina Langfort

Koło fizyczne – innowacja edukacyjna „Słucham, rozumiem, dotykam –doświadczenia fizyczne”

7

1

Magdalena Jędrzej

Koło historyczne

15.05-16.05

35

Bogumiła Wieczorek - Żurawska

Koło matematyczne

7

15

Joanna Budzyńska

Katarzyna Rudzka

Innowacja edukacyjna „Prudnik – moje miejsce na ziemi”

7

4

Jarosław Wołoszyn

Koło z WOS-u –projekt edukacyjny „Partia moich marzeń”

8

1

Marzena Malinowska - Bąk

Koło z języka angielskiego

8

30

Katarzyna Wołoszyn

Koło z języka niemieckiego

8

12

Bogusław Gach

Koło religijne

8-9

9

Krystyna Bajor

Koło biologiczne

8

28

Anna Dobrzańska

Koło plastyczne

8

38

Anna Dobrzańska

Koło kulinarne

9

7

  

PIĄTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nauczyciel

Przedmiot

Godzina lekcyjna

Sala

Iwona Rosińska - Ciesielska

Język niemiecki

7

12

Beata Tomaszewska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

10.40-11.40

3

Barbara Srębacz

Język polski – kl. I a, I c

7

17

 

PIĄTEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa koła

Godzina lekcyjna

Sala

Waldemar Samitowski

„Wolontariat jest trendy”

7

30

Anna Konior

Koło matematyczno-fizyczne

7

14

ZAJĘCIA SPORTOWE

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

Piotr Rzehak

Piłka nożna dziewcząt

15.00-16.30

Kościuszki

Orlik

Wiesław Michniak

Piłka nożna chłopców – kl. II-III

14.40-16.10

Obuwnik/Orlik

       

WTOREK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

Wiesław Michniak

Piłka nożna chłopców – kl. I

14.40-16.10

Obuwnik

Dorota Brożek

Tenis stołowy

14.30-16.00

świetlica

Jolanta Ligęza

Piłka siatkowa dziewcząt

14.30-15.15

(co drugi tydzień)

ul. Kościuszki

 

ŚRODA

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

       

Grzegorz Jankowski

Piłka koszykowa chłopców

14.40-16.10

Obuwnik

Jolanta Ligęza

Aerobik

14.30-16.00

aula szkolna

Piotr Rzehak

Piłka koszykowa dziewcząt

15.00-16.30

ul. Kościuszki

Piotr Rzehak

Piłka nożna dziewcząt

16.30-18.00

ul. Kościuszki

Wiesław Michniak

Piłka siatkowa chłopców

14.40-16.10

Obuwnik

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

Tomasz Michalak

Piłka koszykowa chłopców

14.30-16.00

Obuwnik

       

Jolanta Ligęza

Piłka siatkowa dziewcząt

14.30-16.00

ul. Kościuszki

PIĄTEK

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

Piotr Rzehak

Piłka nożna dziewcząt

14.45-16.15

Obuwnik/Kościuszki

Orlik

Piotr Korczyński

Zajęcia na basenie - „Rekiny i płotki”

15.00-16.30

 

Grzegorz Jankowski

Piłka koszykowa chłopców

15.00-16.30

Obuwnik

       

 SOBOTA

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Sala

Barbara Rzehak-Rzepa

Aktywne weekendy

10.00-11.30

teren

 

Certyfikaty

Logowanie

Profilaktyka w PG1

  • icon
Dokumenty szkolne i regulaminy Czytaj więcej
Buk Kardynalski

Buk Kardynalski

Tradycja sadzenia Buka Kardynalskiego w publicznym Gimnazjum nr 1 w Prudniku Czytaj więcej
Rodzinny Bieg Prymasowski

Rodzinny Bieg Prymasowski

Coroczna impreza zrzeszająca uczniów, rodziców, nauczycieli oraz społeczność lokalną i zaproszonych gości Czytaj więcej
Projekty

Projekty

Wykaz projektów edukacyjnych międzynarodowych oraz bieżących projektów edukacyjnych Czytaj więcej
  • 1